Vernieuwde woon- en verlichtingsafdeling bij Bouwhof

Vernieuwde woon- en verlichtingsafdeling bij Bouwhof

Misschien heb je al even gespiekt op onze woon- en verlichtingsafdeling, morgen is dan toch de échte opening! Wij hebben als team keihard gewerkt om onze afdeling wonen en verlichting te upgraden. Zelfs onze leveranciers Eglo, Lucide en Trio hebben een handje geholpen bij de opbouw van deze vernieuwde afdeling. En wat zijn we trots op het eindresultaat… Om die reden willen wij dit zaterdag 23 maart met jullie feestelijk openen.

Als je met de rollerbaan naar onze eerste etage gaat, zul je zien dat wij diverse afdelingen gehusseld hebben. Als je eenmaal boven bent zul je meteen onze vernieuwde verlichtingsafdeling tegenkomen. Er zijn nieuwe stellingen die jou verrassen met hippe hang-, tafel-, vloer-, plafondlampen en meer! Zoek je onze woonafdeling met fantastische meubels, kussens en accessoires? Dan sla je na de rollerbaan twee keer links af en zie je de transformatie van de afdeling wonen.

 

De heerlijke dagen van de lente en zomer komen er ook weer aan! Een tuinmeubel of loungeset zal dan zeker geen overbodige luxe zijn voor in jouw tuin of op het balkon. Onze tuinmeubelafdeling vind je op de eerste etage naast onze vernieuwde verlichtingsafdeling. Wij hebben het assortiment van de tuinmeubelen uitgebreid en de afdeling is gezellig aangekleed met accessoires. Zo kun je het prettige buitengevoel echt ervaren.

 

We hebben ook nog een ander leuk nieuwtje: Riverdale Outlet is te koop bij Bouwhof! Op de bovenste verdieping vind je geweldige meubelen zoals kasten, dressoirs, poefjes en fauteuils. Maar ook schitterende woonaccessoires van sierkussens tot klokken en van spiegels tot verlichting. En het leuke ervan is dat jij met volle teugen kunt genieten van minimaal 50% korting op alles*! Dit wil je toch niet missen?

 

Deze bijzondere dag staan onze collega’s, zoals altijd, klaar om jou te adviseren. En nog mooier is dat jij deze dag ook nog eens 15% korting krijgt op alles van onze afdeling wonen en verlichting. Plaats jij 23 maart een bestelling op de woon- en/of verlichtingsafdeling van € 200,- of hoger? Dan ontvang jij een gave goodiebag! Ook word je deze dag verwend door hapjes en een kopje koffie of thee. Voor de kids delen we popcorn uit en staat erbij mooi weer een springkussen buiten.

 

Het is morgen eindelijk zo ver en wij kunnen niet langer wachten! Zien wij jou morgen bij de opening?

 

*Korting geldt op alle artikelen behalve de Riverdale geurkaarsen, -stokjes en roomspray.

Wonen