Asteraceae Leanne roze

Artikelcode 8718317635632

Prijs:
Verkoopprijs€2,95

Inclusief btw. Eventuele verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.

Voorraad:
Op voorraad

Afhalen mogelijk bij Bouwhof Shop

Meestal klaar binnen 1 uur

Omschrijving

Zijdebloem gerbera leanne 63.5 cm roze

Niets is makkelijkere dan kunstbloemen, ze hoeven geen water en je hoeft geen rekening te houden met de perfecte standplaats. Tegenwoordig zijn kunstbloemen ook niet meer te onderscheiden van echte bloemen.

Deze prachtige gerbera is gemaakt zijn van zijde waardoor ze zacht aanvoelen.

Eigenschappen:

Kleur roze
Lengte 63
Soort bloem gerbera

Onze betalingsmogelijkheden

Apple Pay Bitcoin Bitcoin Cash DAI Dogecoin Ethereum Google Pay iDEAL Klarna Litecoin Maestro Mastercard PayPal USDC Visa

Jouw betalingsinformatie is beveiligd.

Bereken jouw verzendkosten

Aanbevolen voor jou

Onlangs bekeken door jou